Yengeç, aslan ve başak burçlarına özel hediye önerileri Madame Coco'da

Astroloji ile yakından ilgilenenler ve sevdiklerine hediye alırken burçlarını göz önünde bulunduranlar için Madame Coco, her burcu mutlu edecek ürünler sunuyor. Madame Coco’nun Fransız esintili ve birbirinden şık ürünleri, doğum günleri yaklaşan yengeç, aslan ve başak burçlarına hediye almak isteyenleri bekliyor. 

Yengeç, aslan ve başak burçlarına özel hediye önerileri Madame Coco'da
19 Temmuz 2022 - 13:26

- Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, herkesin seveceği tarzda geniş ürün gamıyla, kişiye özel hediye alternatifi seçmek isteyenlerin yanında. Yengeç burcunun dinginliği, aslan burcunun şıklık ve zarafete olan düşkünlüğü, başak burcunun ise detaycılığı ve bu burçları mutlu edecek, kişiliklerini yansıtmalarına yardımcı olacak onlarca hediye alternatifi, Madame Coco ürünlerinde hayat buluyor. 

 

Beyazlık ve Saflık… Yengeç Burcu Hediye Önerileri

Sakin, dingin ve uyumlu… Öne çıkan bu özelliklerinin yanında yengeç burçları; huzurlu bir ev ortamı ve kendi alanlarına düşkünlüğüyle de biliniyor. Bir yengeç burcu için duygusallık da oldukça önemlidir. Madame Coco’da yer alan sadeliğin zarifliğini hissettirecek oldukça şık bir tasarıma sahip Belda Gold renkli fotoğraf çerçevesi, yengeç burcuna sunulacak iyi bir hediye alternatifi arasında yer alıyor. Mis kokulu rengarenk çiçeklerle süslenebilecek Aventurin Seramik Vazo, taş ve yeşil renk seçenekleriyle evinde taze çiçeklerle romantik bir atmosfer yaratmak isteyen yengeç burçlarını mutlu ediyor. Yaşam alanlarında dinginliği tercih eden yengeçler için Madame Coco’nun Evelia Abajur ürünü de uygun olabilecek hediye tercihleri arasında öne çıkıyor. 


 

Gücünü Güneşin Parlaklığından Alan Aslan Burçlarına Özel Hediye Önerileri

Kararlı ve özgüveni yüksek olan aslan burçları, parlak ve enerjik ruh halleriyle adeta güneşin yeryüzündeki temsilcileridir. Ön planda olmayı seven aslan burçları için Madame Coco’nun şık ve görkemli tasarımları iyi birer hediye alternatifi oluyor. Gold renginin ihtişamından yola çıkarak tasarlanan Angilia Ayna, aslan burçlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Evlerinde de zarafeti seven bu burç için Bahoyo Ahşap Avize, kristal taşlarla süslenmiş özel tasarımı ve ışıl ışıl görüntüsüyle aslan burcuna uygun olacak hediyeler arasında geliyor. Leona Dokunmatik Led Abajur, keyfine ve rahatlığına düşkün aslan burçlarının yanında oluyor. Orient Naemi Halı, etnik desenlere olan düşkünlükleriyle de bilinen aslan burçlarını en çok sevindiren hediye seçeneği arasında yerini alıyor. 


 

Düzen ve Titizlik: Başak Burçlarına Hediye Önerileri

Evlerinde düzenli ve dingin bir ortam yaratmak; sağlıklarına dikkat etmeleri, temizliğe verdikleri önem ve detaycılıkları ile bilinen başak burçlarına iyi gelebilir. Toprak grubu burcu olan başaklar, yeşil ve tonlarını gündelik hayatlarında sıklıkla kullanmayı tercih edebilirler. Madame Coco’da yer alan Eloi Ayarlanabilir Organizer, pratik ve düzenli başak burçları için vazgeçilmez bir hediye alternatifi olabilir. Kişisel bakımına düşkün olan başaklar için Nicola Kimono ve Ollie Kapüşonlu Pike Bornoz, banyo keyiflerini artırıyor. Kitap okumaya olan düşkünlükleriyle bilinen başak burçları için Madame Coco’nun Perine Mumluk ürünü de hediye alternatifleri arasında öne çıkıyor. 

Tüketici TV