Ulaşım sponsoru 'Şampiyonluk Hatıra Bilet Kampanyası başlattı' - ÜCRETSİZ!

Trabzonspor'un ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy, Trabzonspor Şampiyonluk Hatıra Bileti' başlıklı kampanya başlattı. Kampanya ile Trabzonspor taraftarları, ÜCRETSİZ hatıra biletlerini oluşturabiliyor.

Ulaşım sponsoru 'Şampiyonluk Hatıra Bilet Kampanyası başlattı' - ÜCRETSİZ!
03 Mayıs 2022 - 20:27

- Trabzonspor'un ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy, Trabzonspor'un şampiyonluğunu kesinleştirmesiyle yeni bir kampanya başlattı.

Ali Osman Ulusoy'un 'TRABZONSPOR 2021/2022 ŞAMPİYONLUK HATIRA BİLETİ' başlığıyla başlattığı kampanya ile Trabzonspor Taraftarları, kendi adlarına 'bulundukları ilden şampiyonun merkezine (Şenol Güneş Kompleksi Medical Park Stadyumu)' online bilet düzenleyebiliyor. Böylece şampiyonun taraftarları, hatıralarını ölümsüzleştirmiş oluyor. 

Hatıra bileti için...

Şampiyonluk 'Hatıra Biletinizi' oluşturmak için,
 

- TIKLAYIN...


Bilindiği gibi Trabzonspor, Cumartesi günü Fraport TAV Antalyaspor ile berabere kalması sonucuyla Spor Toto Süper Lig'in bitmesine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmişti. Trabzonspor'un şampiyonluk ilanı, başta Trabzon, Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Türkiye ve dünya genelinde geniş katılımlarla kutlandı. Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamaları ve katılımı, Türkiye ve dünya basınında geniş yer aldı. Ayrıca, sosyal medya da da uzun süre gündem oldu. Tüketici TV