Ne kadar boya lazım? - Boyametre ile kendin hesapla!

Bahar geldi. Evler ve iş yerinde boya işleri de başlamış oldu. Peki size, salon ya da mutfak yada evin tamamı için ne kadar boya lazım? Ya da Boyama için ne kadar boya almak gerekiyor? Kendiniz hesaplayın. İşte boyametre hesap makinesi.

Ne kadar boya lazım? - Boyametre ile kendin hesapla!
23 Nisan 2022 - 11:58
- Bahar geldi. Evler ve iş yerinde boya işleri de başlamış oldu. Peki, boya için ne kadar boya almak gerekiyor? 

- Size ne kadar boya lazım. Kendiniz hesaplayabilirsiniz.
İşte boyametre Hesap makinesi...

 

İşte;

boyametre hesap makinesi için,

TIKLAYIN...
 

(Polisan hazırladı)


Türkiye'nin renk haritası 2022


 

Türkiye'nin 2021 Yılı Renk Haritası

Polisan Kansai Boya

2021 yılında iç ve dış cephede en çok tercih edilen renklere göre Türkiye’nin renk haritasını ortaya çıkardı. Polisan Kansai Boya uzmanlarının sınırsız renk seçeneği sunan 3.750 miks makinesinden aldığı verilere göre, 2021 yılında huzura ve doğaya özlem ön plandaydı. İç cephede “Dingin Gri”, “Kumsal Beji” ve “Marjinal Gri” ön plana çıkarken, dış cephede “Bahama Beyazı” ve “Taş Grisi” en çok tercih edilen renkler oldu.

Pandemiyle birlikte yaşam alanlarında huzurlu ve düzenli bir ortam oluşturma isteği, birçok kişinin evlerinde yenilikler yapmasına neden oldu. Seçilen duvar boyası renklerinin mekanların enerjisi üzerindeki etkisi de öne çıktı. Uzun yıllardır verileriyle coğrafi bölgelerin renk eğilimlerini ortaya koyan Polisan Kansai Boya’nın 2021 Türkiye Renk Haritası, geçtiğimiz yıl iç cephede “Kumsal Beji, Dingin Gri ve Marjinal Gri”nin; dış cephede ise “Bahama Beyazı ve Taş Grisi’nin” en çok tercih edilen renkler olduğunu ortaya koyuyor.  

- Haberin ayrıntılarını okumak için TIKLAYIN...

Tüketici TV