İstegelsin'den 365 gün her alışverişte anında indirimler ile benzersiz bir müjde!

İstegelsin'den 365 gün her alışverişte anında indirimler ile benzersiz bir müjde!
21 Ocak 2022 - 14:32

Taptaze süpermarket istegelsin, yeni reklam filmi ile her gün, heralışverişte geçerli yeni indirim fırsatlarının müjdesini veriyor. Kreatifçalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü ve benzersiz indirimlerin lansmanınıngerçekleştirildiği film bir kez daha “süpermarket alışverişinin akıllısıistegelsin’den yapılır” dedirtiyor.

 

Her gün indirim, her alışverişte indirim…

Yeni reklam filminde, süpermarket indirimlerini takip etmekten bitapdüşen Seda Bakan psikoloğuna bu durumun çaresini soruyor. Aldığı yanıt ilegözleri parlayan Seda Bakan çareyi tabii ki istegelsin’de buluyor! Her gün, heralışverişte 30TL, 50TL ve 100 TL anında indirimler ile istegelsin her zamanmüşterilerini düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor.

istegelsin online süpermarket alışverişinin en hesaplı ve akıllı adresiolma vizyonu ile her yeni gün taptaze fikirleri ile müşterilerinin karşısınaçıkmaya devam ediyor.
 

İyi kalite ürünleri uygun fiyatla kullanıcılarıyla buluşturan istegelsin

Bir evin tüm ihtiyaçlarını en konforlu şekilde müşterilerine ulaştırıyor. Öncüteknolojik alt yapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve aile ekonomisine dost indirimleriile kullanıcılarının yüzünü güldürürken, akıllı süpermarket alışverişdeneyimini yaşatıyor.

Tüketici TV