Herkes için pratik bir kripto deneyimi sunan Rain uygulamasına, onlarca yeni coin eklendi

Global öncü kripto varlık platformu Rain, uygulamasını güncelleyerek onlarca yeni coin, geliştirilmiş coin takası ve portföy yönetimi gibi özellikleriyle kripto yatırımlarında yeni bir dönem başlatıyor.

Herkes için pratik bir kripto deneyimi sunan Rain uygulamasına, onlarca yeni coin eklendi
13 Nisan 2022 - 15:16

- Türkiye’de herkesin yeni nesil finansal hizmetlere erişebilmesi için güvenilir, kolay ve etkili hizmetler geliştiren Rain, mobil uygulamasının yeni versiyonunu yayınladı. Onlarca yeni coin’le işlem yapılabilen güncellenmiş versiyon; Rain kullanıcılarına sektördeki en kolay, anlaşılır ve hızlı kripto alım-satım deneyimini sunuyor.  

 

AYRINTILAR

Kullanımı kolay ve yalın bir platform deneyimi sunan Rain, kripto varlıklara ilginin hızla artması ve değişen tüketici alışkanlıklarına cevap veren yeni güncellemesiyle yatırımlarını bu yönde sürdürmeye devam ediyor. Yeni güncellemeyle birlikte öne çıkan önemli özelliklerden bazıları ise şöyle:

 

Sorunsuz Portföy Yönetimi: 

Kullanıcılar yeni portföy yönetimi arayüzü ile tüm varlıklarının performansını kolayca görebilmeleri ve bilinçli bir şekilde yönetebilmeleri için ayrıntılı bir görünüme ulaşabiliyorlar.

 

Kolay Coin Takas İşlemleri: 

Yeni Coin Takas özelliği ile birlikte  her seferinde coin alıp satmaya gerek kalmadan farklı kripto birimleri arasında kolaylıkla geçiş yapılabiliyor

 

Hızlı üyelik ve satın alma işlemleri: 

Kullanıcılar çok hızlı bir şekilde üyelik bilgilerini girip, hesaplarına para yatırarak kripto alıp-satmaya   başlayabiliyorlar. 

 

Kesintisiz Kullanıcı Desteği:

Rain’in etkin kullanıcı hizmetleri desteği ile; tüm kullanıcılara web sitesi üzerinden 7/24 canlı destek veriliyor. 

 

Yeni coinler:

Rain platformunda yer alan Bitcoin ve Ethereum, XRP, LTC, Mana, Shiba, Matic gibi onlarca farklı coin ile basit ve güvenli bir şekilde alıp satma ve transfer işlemi gerçekleştirilebiliyor. 

Rain Türkiye Genel Müdürü Mehmet Çamır, yeni versiyonun getirdiği özelliklerle şöyle aktarıyor: “Kripto platformların arayüzleri zaman zaman için kafa karıştırıcı olabiliyor. Rain olarak biz bu süreci basitleştirmeye çok önem veriyoruz. Yeni arayüzümüzle kripto işlemlerini kolaylaştırıyoruz ve sektörümüzdeki en hızlı onay süreçlerinden birini sunuyoruz. Bunu yaparken tüm güvenlik adımlarını ise eksiksiz kontrol ederek kullanıcıları sistemimize dahil ediyoruz. Kullanıcılar Rain’e üye olup, hesapları onaylandıktan sonra aynı gün işlem yapmaya başlayabiliyor.”

Tüketici TV