Bu yazın en kalıcı makyaj serisi Avon'dan

Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon, bu yazın en kalıcı makyaj önerilerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Bu yazın en kalıcı makyaj serisi Avon'dan
18 Temmuz 2022 - 11:31

- Yaz boyu makyajınızla ön plana çıkmanızı sağlayacak suya dayanıklı Avon Power Stay Mat Fondöten, Avon Supershock Volume Loader Maskara ve Avon Power Stay Likit Lip Stain en güzel tatil makyajlarının vazgeçilmez üçlüsü olmaya şimdiden adayı
 

Gün boyu süren etki

Sıcak yaz günlerinde kusursuz bir cilt makyajı Avon Power Stay Mat Fondöten ile mümkün. 24 saat süren suya dayanıklı etkisiyle Avon Power Stay Mat Fondöten, cildinizde gün boyu pürüzsüz bir görünüm yaratırken aynı zamanda eğlenceli yaz gecelerinin de en favori eşlikçisi olacak. Mat Fondöten orta-yüksek kapatıcılık özelliği ve neme ve tere karşı dayanıklı formülüyle makyajınıza başlamanız için harika bir alternatif oluşturacak.

Hacimli ve doğal görünümlü kirpikler

Etkili bir göz makyajının adresi hiç kuşkusuz kusursuz kirpiklerden geçer. Avon Supershock Volume Loader Maskara ile bu yazın en büyüleyici kirpiklerine sahip olun. Suya dayanıklı yapısı ve kirpiklere tam temas eden sarmal silikon fırçasıyla günlük kullanım için ideal hacmi sağlayan maskara, içeriğindeki E vitaminiyle zenginleşen kremsi formülüyle kirpiklerinizi besler. Avon Supershock Volume Loader Maskara ile doğal görünümlü hacimli kirpiklerle bu yaz bütün gözler üzerinizde olsun.


 

Dudaklarda kalıcılığın sırrı

Yaz makyajınızın tamamlayıcısı ise göz alıcı dudaklar. 10 saate kadar etkili suya dayanıklı yapısıyla Avon Power Stay Likit Lip Stain ile dudaklarınız yaz güneşi gibi ışıldasın. 

 

- Avon Power Stay Mat Fondöten – 119,99 TL
- Avon Power Stay Likit Lip Stain – 74,99 TL
- Avon Supershock Volume Loader Maskara- 49,99 TL

Tüketici TV